Postaj by Admin 19/11/19, 03:03 pm

BIEL – AUGSBURG 1x / 1,24 / 19:45h / Pinnacle

Stake:5/10

Liga prvaka, playoff, druga utakmica.

Odigrao sam na Biel još u nedjelju navečer1x kada je tečaj bio 1,35. Na njih sam odlučio odigrati još prošlog tjedna kada sam pogledao snimku prve utakmice. Prva utakmica je završila 2:2. Augsburg je vidio 2:0 i imali su u 27.minuti 5 na 3 situaciju skoro pune dvije minute i tu su trebali „ubiti utakmicu“ i osigurati solidnu prednost pred uzvrat, ali nisu zabili i u 3/3 je Biel zaigrao kvalitetnije i brzo su izjednačili na 2:2.
    Biel je tu prvu utakmicu odigrao koliko im je trebalo. Imao sam dojam da bi zabili još jedan da im je trebalo, a bili bi zadovoljni i s minimalnim porazom. U grupi su dobili sve tri domaće utakmice, u švicarskom prvenstvu su poslije ZSCa najbolja domaćinska momčad lige i mislim da im je bilo najvažnije da iz prve utakmice donesu prihvatljiv rezultat, a onda će kod kuće riješiti pitanje prolaska u sljedeću rundu. Biel je po meni kvalitetnija momčad, a to dokazuje i 2.mjesto u domaćem prvenstvu. S druge strane Augsburg je tek na 12.mjestu u DELu i sada se dobro vidi kolika je čuda izvodio trener Stewart zadnjih godina. Druga stvar je što nisu pogodili sa zamjenom za napadača Whitea koji je otišao u KHL. Doveli su Callahana koji je imao čak i bolje brojke u AHLu od Whitea, ali čovjek se jednostavno nije snašao i ove sezone u 26 utakmica ima tek 5 asistencija, a trebao je biti prvi napadač Augsburga.
    Jedni i drugi su izgubili zadnje utakmice u domaćem prvenstvu proteklog vikenda i treneri su malo miješali sastave pripremajući se za ovu utakmicu. Kao što sam već napisao, Biel je po meni kvalitetnija momčad i biti ću iznenađen, ako ne prođu u sljedeću rundu doigravanja.